MSR Trail Lite Duo System

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€67,70
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
Ľahká, priestorovo úsporná a minimalistická nová sada riadu MSR Trail Lite Duo System. Vhodné použitie pre 1-2 osoby, misky a termo hrnčeky sú farebne rozlíšené. Riad je vyrobené z tvrdeného eloxovaného hliníka s úplne novým nepriľnavým keramickým povrchom (2x dlhšia životnosť). Do sady umiestnime aj PocketRocket alebo MicroRocket. Plastový termo hrnček má dvojitý plášť a väčší objem - 700 ml. Sada obsahuje:1x 2 l hrniec s nepriľnavým povrchom, tvrdený eloxovaný hliník1x veko s funkciou filtra pre jednoduché zlievanie2x plastová miska2x plastový termo hrnček 700 ml    Hmotnosť: 618 g Sada obsahuje:1x 2 l hrniec s nepriľnavým povrchom, tvrdený eloxovaný hliník1x veko s funkciou filtra pre jednoduché zlievanie2x plastová miska2x plastový termo hrnček 700 ml    Hmotnosť: 618 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.