MSR Titan 2 Pot

Neohodnotené
 
Dostupnosť Na objednávku
€141,10
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
<p>Táto ľahká, základná sada riadu <strong>MSR Titan 2 Pot</strong> obsahuje 1 a 1,5 litrový hrniec, pokrievku použiteľnú ako tanier, kliešte a obal. Možno k nej dokúpiť 2 litrový hrniec a konvicu. Všetky nádoby je možné vložiť do jedného kompaktného celku.</p><p><strong>Hmotnosť:</strong> 309 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL