MSR Quick Skillet

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€30
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
<div class="ui-tabs-panel ui-widget-content ui-corner-bottom" id="product-detail-popis" style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0);"><p style="margin-top: 0px;"><span class="hps">Panvička</span> <span class="hps">z materiálu</span> <span class="hps">DuraLite</span> <span class="hps">DX</span> <span class="hps">s</span> <span class="hps">nepriľnavou</span> <span class="hps">úpravou.</span> <span class="hps">Je možné</span> <span class="hps">ju</span> <span class="hps">začleniť</span> <span class="hps">do</span> <span class="hps">setov</span> <span class="hps">Quick</span> <span class="hps">2</span>, <span class="hps">Base</span> <span class="hps">2</span>, <span class="hps">Alpinist</span> <span class="hps">2</span> <span class="hps">System</span> <span class="hps">a</span><span class="hps">Pot</span> <span class="hps">Set</span>. <span class="hps">Súčasťou je</span> <span class="hps">univerzálna</span> <span class="hps">rukoväť</span> <span class="hps">zo špeciálneho</span> <span class="hps">plastu</span><span class="hps">Talon</span>.</p></div><p style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; margin-top: 0px; color: rgb(0, 0, 0);">Hmotnosť: 174 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.