MSR Flex 3 Set

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€123,40
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
<p>Sada <strong>MSR Flex 3 System</strong> je primárne určená pre 3 osoby. Obsahuje väčšie hrnce a proti menším systémom obsahuje príslušenstvo pre 3 osoby. Všetky produkty z novej rady riadu MSR sú vzájomne kompatibilné a vďaka tomu si môžete zostaviť set presne na mieru k svojím potrebám.</p> <p><strong> Sada obsahuje:</strong><br />- 1x 2,3 l hrniec DuraLite DX s nepriľnavou úpravou<br />- 1x 3,3 l hrniec s tvrdou eloxovanou úpravou<br />- 1x pokrievka s funkciou pre ľahké zlievanie cestovín<br />- 1x Talon - univerzálne držadlo pre hrniec<br />- 3x polypropylénový hlboký tanier<br />- 3x termohrnček 370 ml s viečkom</p> <p><strong>Hmotnosť:</strong> 1088 g</p> <p><strong> Sada obsahuje:</strong><br />- 1x 2,3 l hrniec DuraLite DX s nepriľnavou úpravou<br />- 1x 3,3 l hrniec s tvrdou eloxovanou úpravou<br />- 1x pokrievka s funkciou pre ľahké zlievanie cestovín<br />- 1x Talon - univerzálne držadlo pre hrniec<br />- 3x polypropylénový hlboký tanier<br />- 3x termohrnček 370 ml s viečkom</p> <p><strong>Hmotnosť:</strong> 1088 g</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.