MSR Alpinist 2 System

Neohodnotené
 
Táto ultraľahká sada riadu pre 2 osoby je vhodná pre dlhšie cesty, expedície, alpské výstupy atď Varenie v náročných podmienkach alebo rozpúšťanie snehu.
Dostupnosť Skladom
€77,70
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
Táto ultraľahká sada riadu pre 2 osoby je vhodná pre dlhšie cesty, expedície, alpské výstupy atď Varenie v náročných podmienkach alebo rozpúšťanie snehu. Všetky produkty MSR sú vzájomne kompatibilné a vďaka tomu si môžete zostaviť sadu presne na mieru. V sade je tiež miesto na tretej hrnček alebo varič, ktoré nie sú v cene sady. Hrnčeky a taniere sú farebne rozlíšené. Vyrobené z eloxovaného hliníka (pevného, ľahkého, ktorý dobre šíri teplo), talóne a polypropylénu. Sada obsahuje:1x 2,4 l hrniec, tvrdený eloxovaný hliník1x pokrievka s funkciou pre jednoduché zlievanie2x hlboký tanier, polypropylén1x univerzálna rukoväť zo špeciálneho plastu Talon2x termohrnček 370 ml s viečkom, plastový Hmotnosť balenia: 641 g Sada obsahuje:- 1x 2,4 l titánový hrniec- 1x pokrievku s funkciou pre ľahké zlievanie cestovín- 2x polypropylénový hlboký tanier- 1x Talon - univerzálne držadlo pre hrniec- 2x termohrnček 370 ml s viečkom V sade je miesto pre tretí hrnček. Hmotnosť: 641 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.