MSR Alpine Plate

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€10,70
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
<div class="ui-tabs-panel ui-widget-content ui-corner-bottom" id="product-detail-popis" style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; color: rgb(0, 0, 0);">Ľahký ale pevný tanier z nerezovej ocele <strong>MSR Alpine Plate </strong>s priemerom 19 cm. Dá sa vložiť do 2 a 3 litrových hrncov MSR.</div><p style="font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; margin-top: 0px; color: rgb(0, 0, 0);">Hmotnosť: 120 g</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL