MSR Alpine 2 Pot Set

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€50,30
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Kempingový riad
 
<p><strong>MSR Alpine 2 Pot Set <span style="font-family: Arial, sans-serif; font-size: 9pt; line-height: 13.8000001907349px; font-weight: normal;">je odolná a ľahká sada riadu určená pre dve osoby, na ktorú sa môžete spoľahnúť za každej situácie. Vyrobená z nerezovej ocele. Skladá sa z dvoch hrncov (1,5 a 2 l), víka, manipulačných kliešťov a nylonového vaku, do ktorého sadu ľahko zabalíte.</span></strong></p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL