Hrnček Singing Rock Mug 350 ml

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€13,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Kempingový riad
 
<p><strong>Singing rock Mug</strong> je termohrnček s objemom 350 ml.</p> <p><span id="result_box" lang="sk"><span class="hps">-</span> <span class="hps">dvojstenná</span> <span class="hps">konštrukcia</span><br /><span class="hps">-</span> <span class="hps">jednoduchá</span> <span class="hps">údržba</span><br /><span class="hps">-</span><span class="hps"> protišmykové</span> <span class="hps">dno</span><br /><span class="hps">-</span> <span class="hps">uzáver</span> <span class="hps">na</span> <span class="hps">viečku</span><br /><span class="hps">- e</span><span class="hps">rgonomické madlo</span><br /><br /><strong><span class="hps">Materiál</span><span>:</span> </strong><span class="hps">nerez</span> <span class="hps">+</span> <span class="hps">plast</span><br /><strong><span class="hps">Hmotnosť</span><span>:</span> </strong><span class="hps">250</span> <span class="hps">g</span><br /><strong><span class="hps">Objem</span><span>:</span> </strong><span class="hps">350</span> <span class="hps">ml</span></span></p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III