Hliníkový riad Rock Empire Trek Chef 5

Neohodnotené
 
Hliníkový riad Rock Empire Trek Chef 5 ktorá je určená pre 2-3 osoby. Nádoby a panvica majú drážkované dno pre vyššiu stabilitu a poplastované integrované rukoväte, ktoré zabránia popáleniu.
Dostupnosť Na objednávku
€30,60
   
Značka Rock Empire
Webová stránka značky rockempire.cz/cs/
Kategória Kempingový riad
 
Hliníkový riad Rock Empire Trek Chef 5 ktorá je určená pre 2-3 osoby. Nádoby a panvica majú drážkované dno pre vyššiu stabilitu a poplastované integrované rukoväte, ktoré zabránia popáleniu. Vlastnosti: - 2 nádoby, 2 pokrievky, 1 panvica- rovnomerná distribúcia tepla- obal zo sieťoviny- Materiál Anodizované hliník- Hmotnosť 720 g- držadlo Integrované- Obsah [l] 2,2 l (veľká nádoba), 1,2 l (malá nádoba), 19 cm panvica, 2 pokrievka Vlastnosti: - 2 nádoby, 2 pokrievky, 1 panvica- rovnomerná distribúcia tepla- obal zo sieťoviny- Materiál Anodizované hliník- Hmotnosť 720 g- držadlo Integrované- Obsah [l] 2,2 l (veľká nádoba), 1,2 l (malá nádoba), 19 cm panvica, 2 pokrievka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca lezeckého a outdoor vybavenie z Benešova nad Ploučnicí v severných Čechách. Rock Empire poskytuje kvalitu, ľahkú dostupnosť, dobrú cenu a vysokú úžitkovú hodnotu. Ľudia, ktorí v týchto podnikoch pracujú, dobre poznajú svoje remeslo. Väčšina z nich sú aktívni športovci a trávia v prírode svoj voľný čas, ak im to práca umožní.
 
Zo širokej ponuky produktov Rock Empire sa v Čechách ujali skvelé sedacie úväzky, cenovo dostupné karabíny a expresky. V úväzku Peak začína liezť, sedieť a občas aj padať väčšina slovenskej lezeckej verejnosti a veľká časť u neho k našej radosti aj zostane.

Top produkty:

ROCK EMPIRE FERRATA SAFETY SET

ROCK EMPIRE CLIMBING PREMIUM SET

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.