Kempingový stôl Husky Molar

Neohodnotené
 
Kempingový stôl Husky Molar je ľahký a zbaliteľný hliníkový stôl, ktorý sa ľahko postaví a rozkladá. Prekvapí ťa možnosťou nastaviteľnej výšky.
Dostupnosť Skladom
€92,60
   
Značka Husky
Webová stránka značky huskycz.cz/
Kategória Kempingový nábytok
 
<p><strong>Kempingový stôl Husky Molar </strong>je ľahký a zbaliteľný hliníkový stôl, ktorý sa ľahko postaví a rozkladá. Prekvapí ťa možnosťou nastaviteľnej výšky a v kombinácii so skladacími kresielkami si môžeš urobiť spoločný obed s rodinou napríklad aj na brehu jazera. Zdobí ho oceľová konštrukcia, 25 x 25 mm a vrchný hliníkový panel.</p><p><strong>Vlastnosti:</strong><br />- ľahko zbaliteľný a pritom dostatočne veľký<br />- konštrukcia: Oceľová konštrukcia, 25 x 25 mm a vrchný lamelový panel z hliníku<br />- rozmery: 122 x 65 x 70 cm<br />- veľkosť balenia: 122 x 18,5 x 18,5 cm<br />- hmotnosť: 6,18 kg<br />- nosnosť: 30 kg</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Husky CZ s.r.o. má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a vývoja kvalitného outdoorového a campingového vybavenia a oblečenia. Vďaka dlhodobej spolupráci s členmi horskej služby a podpore horolezeckých výprav nie len do Himalájí, testujeme účinnosť a kvalitu našich výrobkov. Znalosť prírody vo všetkých podobách nám umožňuje vyvíjať stále lepšie vybavenie. Aj preto sa podieľame na marketingovej podpore extrémnych športov, vysokohorských expedícií či adrenalinových súťaží.

Najpredávanejšie produkty Husky:

Spacák Husky Ladies Majesty

Stan Bizon 4

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.