Kartuša Campingaz CV 300 plus

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€5,20
   
Značka Campingaz
Webová stránka značky campingaz.com/
Kategória Kartuše
 
<p style="text-align: justify"><b>Campingaz kartuše CV 300 plus</b></p><p style="text-align: justify">- 240 g plynu</p><p style="text-align: justify">- ventilový systém CG</p><p style="text-align: justify">- univerzálna na všetky variče a lampy Campingaz s ventilom (270, 300, 470)</p><p style="text-align: justify">Ventilové kartuše je možné jednoducho odpojiť a pripojiť, aj keď nie sú úplne vypotrebované. Vysoko bezpečný samotesniaci ventil zaručuje, že plyn nebude unikať. To je hlavnou výhodou pre prepravu a skladovanie. Odľahčite si Váš batoh a vezmite si len jednu kartušu pre použitie s Vašou lampou aj varičom! Ventilové kartuše Campingaz sú distribuované po celom svete.</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Zrodené z lásky ku kempovaniu a žitiu v prírode spoločne s túžbou neustále vyvíjať a inovovať. Výrobky značky Campingaz ponúkajú jednoduché a šikovné riešenie založené na viac než šesťdesiatročnej skúsenosti. Overené generáciami kempárov, vďaka viere v bezpečné a spoľahlivé produkty, ktoré vždy splnia očakávania.
Veľmi často sa stáva, že jednoduchá myšlienka stojí pri zrode veľkého nápadu. Keď sa v roku 1949 jeden mladý muž rozhodol so svojou rodinou stráviť prázdniny kempovaním, nemohol vedieť, že jeho nápad zmení spôsob kempovanie ďalších generácií. Naštvaný dostupnými možnosťami ako kempovať, sa pustil do vytvárania prevratnej novinky v podobe naplniteľnej plynovej fľaše, ktorá bola praktická, ekonomická a jednoduchá na obsluhu.
Tak bol zrodený Campingaz. Od pláže po kempy, od záhrad po kopce zmenila inovácia značky Campingaz aktivity v prírode vďaka revolučným inováciám prichádzajúcim každú dekádu.
 
Top Produkty:
Nafukovácí matrac Quickbed Double