Singing Rock Hector - screw lock

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€11,30
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Karabíny so šróbovacím zámkom
 
Väčšia duralová HMS karabína Singing Rock Hector      -vďaka vysokej pevnosti a veľké svetlosti je najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína     -hruškovitý tvar uľahčuje istenie polovičným lodným uzlom alebo istiacim vedierkom     -skosený Keylock rieši nechcené zachytávanie zobáčiku o lano alebo plaketu nitu     -hrubé drážkovanie poistky pre lepšiu ovládateľnosť karabíny v rukaviciach     -väčšie zaoblenie karabíny znižuje opotrebenie a zlepšuje sklz laná     -veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládnu masívnejšie kotviace body alebo viacerých slučiek lana naraz     -vďaka odľahčenej hot-fotged I-beam konštrukcii je karabína veľmi pevná a zároveň ľahká     -výborná ergonómia     -eloxovaný povrch zlepšuje koróznu odolnosť karabíny     -každá karabína je individuálne testovaná na zaťaženie 10 kN a má svoje unikátne sériové číslo Farba: modrá matnáHmotnosť: 83gMateriál: duralPevnosť v pozdĺžnej osi: 30 kNPevnosť naprieč: 9 kNPevnosť s otvor. zámkom: 8 kNSvetlosť (d): 26 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.