Singing Rock D Steel Lock Screw

Neohodnotené
 
Extrémne pevná oceľová karabína Singing Rock pre práce vo výškach.
Dostupnosť Skladom
€8
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Karabíny so šróbovacím zámkom
 
Extrémne pevná oceľová karabína Singing Rock pre práce vo výškach.Vlastnosti:- skrutkovacia poistka- keylock- vysoká pevnosť- veľká svetlosť otvoreného zámku- ideálne na tvorbu kotviacich bodov- Farba: pozink- Hmotnosť: 255 g- Materiál: OCEĽ (pozink)- Pevnosť v pozdĺžnej osi: 50 kN- Naprieč pevnosť: 13 kN- Pevnosť s otvor. zámkom: 20 kN- Svetlosť (d): 25 mm Vlastnosti:- skrutkovacia poistka- keylock- vysoká pevnosť- veľká svetlosť otvoreného zámku- ideálne na tvorbu kotviacich bodov- Farba: pozink- Hmotnosť: 255 g- Materiál: OCEĽ (pozink)- Pevnosť v pozdĺžnej osi: 50 kN- Naprieč pevnosť: 13 kN- Pevnosť s otvor. zámkom: 20 kN- Svetlosť (d): 25 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.