Petzl Rollclip Z - Screw lock

Neohodnotené
 
Kladková karabína umožňujúca inštaláciu do kotviacich bodov a na pomôcky.
Dostupnosť Skladom
€41,10
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Karabíny so šróbovacím zámkom
 
Kladková karabína umožňujúca inštaláciu do kotviacich bodov a na pomôcky.Západka karabíny sa otvára na opačnej strane kladky a je možné ju tak pripojiť na ďalšie pomôcky. Dodáva sa so dvoma systémami poistky zámku: automatický Triact LOCK, alebo skrutkovací SCREW-LOCK. ROLLCLIP Z je možné použiť napríklad pre pripojenie pomôcky ZIGZAG na pripojovací most postroja SEQUOIA pre zvýšenie bočnej pohyblivosti.   Výrobca:    PETZLTyp:    kladka s karabínouPriemer lana:    7 - 13mmPriemer kotúča:    18mmÚčinnosť:    85%Hmotnosť:    105gPracovné zaťaženie:    4 (2 x 2)kNTyp ložiska:    guľôčkovéCertifikácia:    CE EN 362, EN 12278, EAC Výrobca:    PETZLTyp:    kladka s karabínouPriemer lana:    7 - 13mmPriemer kotúča:    18mmÚčinnosť:    85%Hmotnosť:    105gPracovné zaťaženie:    4 (2 x 2)kNTyp ložiska:    guľôčkovéCertifikácia:    CE EN 362, EN 12278, EAC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.