Petzl Omni - Screw-lock

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€29,60
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Karabíny so šróbovacím zámkom
 
• Viac smerová karabína pre:- spojenie dvoch pripojovacích bodov postroja NEWTON a FALCON ASCENT- pripojenie systému zachytenia pádu (NEWTON) alebo hrudného blokantu CROLL (FALCON ASCENT)• Pevnosť: 15 kN (vo všetkých smeroch)• Zámok Keylock pomáha predchádzať zachytenie karabíny pri manévrovaní• Červený indikátor varuje, keď nie je zámok zaistený poistkou (u verzie SCREW-LOCK) Typ:špeciálna karabínaPevnosť v pozdĺžnej osi:20kNPevnosť v priečnej osi:15kN 7Svetlosť západky22mmHmotnosť:85gPoistka zámku:SCREW-LOCKMaterial:zliatina hliníkuCertifikácia:CE EN 362

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.