Singing Rock Hector Triple Lock

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€13,80
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Karabíny s automatickým zámkom
 
<p>Väčšia duralová HMS karabína <strong>Singing Rock Hector Triple lock</strong></p> <p>     -vďaka vysokej pevnosti a veľkej svetlosti je najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína<br />     -hruškovitý tvar uľahčuje istenie polovičným lodným uzlom alebo istiacim kýblikom<br />     -skosený Keylock rieši nechcené zachytávanie zobáčiku o lano alebo plaketu nitu<br />     -hrubé drážkovanie poistky pre lepšiu ovládateľnosť karabíny v rukaviciach<br />     -väčšie zaoblenie karabíny znižuje opotrebenie a zlepšuje sklz laná<br />     -veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládnu masívnejšie kotviace body alebo viacerých slučiek lana naraz<br />     -vďaka odľahčenej hot-fotged I-beam konštrukcii je karabína veľmi pevná a zároveň ľahká<br />     -výborná ergonómia<br />     -eloxovaný povrch zlepšuje koróznu odolnosť karabíny<br />     -každá karabína je individuálne testovaná na zaťaženie 10 kN a má svoje unikátne sériové číslo</p> <p> </p> <p><strong>Farba: </strong>modrá matná<br /><strong>Hmotnosť: </strong>89 g<br /><strong>Materiál:</strong> dural<br /><strong>Pevnosť v pozdĺžnej osi: </strong>30 kN<br /><strong>Pevnosť naprieč: </strong>9 kN<br />Pevnosť s otvor. zámkom: 8 kN<br /><strong>Svetlosť (d): </strong>26 mm</p> <p><!--StartFragment--><strong>Farba: </strong>modrá matná<br /><strong>Hmotnosť: </strong>89 g<br /><strong>Materiál:</strong> dural<br /><strong>Pevnosť v pozdĺžnej osi: </strong>30 kN<br /><strong>Pevnosť naprieč: </strong>9 kN<br />Pevnosť s otvor. zámkom: 8 kN<br /><strong>Svetlosť (d): </strong>26 mm<!--EndFragment--></p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III