Karabína Singing Rock Bora - Twist lock

Neohodnotené
 
Univerzálna HMS karabína na horolezectvo a prácu vo výškach s poistkou zámku
Dostupnosť Skladom
€12,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Karabíny s automatickým zámkom
 
Univerzálna HMS karabína na horolezectvo a prácu vo výškach s poistkou zámku     -Určená na istenie, zlaňovanie a kotvenie    -Vďaka ľahkej konštrukcii je karabina silnejšia, odolnejšia a ľahšia    -Veľká vnútorná hladká plocha znižuje opotrebenie karabíny a zlepšuje sklz lana    -Hruškový tvar zjednodušuje istenie polovičným lodným uzlom, alebo kýblikom    -Veľká svetlosť a vnútorný priestor ľahko zvládu masívnejší kotivaci bod    -TWIST LOCK poistka umožňuje rýchle otvorenie zámku    -Každá karabína je vo výrobe individuálne testovaná na zaťaženie 10 kN    -Každý karabína má jedinečné číslo produktu pre jednoduchšiu registráciu a kontrolu    -Certifikovaná pre športové a priemyselné použitie   Farba: šedá matnáHmotnosť: 68 gMateriál: zliatinaPevnosť v pozdĺžnej osi: 23 kNPevnosť naprieč: 8 kNPevnosť s otvoreným zámkom: 8 kNSvetlosť (d): 22 mm Farba: šedá matnáHmotnosť: 68 gMateriál: zliatinaPevnosť v pozdĺžnej osi: 23 kNPevnosť naprieč: 8 kNPevnosť s otvoreným zámkom: 8 kNSvetlosť (d): 22 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.