Petzl Vertigo wire-lock

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€22,30
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Karabíny s automatickým zámkom
 
Karabína Petzl Vertigo je určená pre ferratové sety s tlmičom pádu. Ergonomický tvar a automatická poistka zámku uľahčujú manipuláciám pri míňaní postupových kotviacich bodov zaisťovacieho vedenia. Veľkou svetlosťou západky a systém zámku KeyLock umožňuj jednoduché pripojením na oceľové lano zaisťovacieho vedenia. Poistka WIRE-LOCK predlžuje životnosť pri častom používaní (v porovnaní s ostatnym typmi poistiek).   Typ: karabína pre via ferraty Pevnosť v pozdĺžnej osi: 25 kN Pevnosť v priečnej osi: 10 kN   8 Svetlosť západky: 24 mm Hmotnosť: 95 g Poistka zámku: WIRE-LOCK Materiál: hliník Certifikácia: CE EN 12275 typ K/B  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.