Karabína Petzl Am´D Ball-lock

Neohodnotené
 
Asymetrická hliníková karabína PETZL Am´D tvaru písmena D
Dostupnosť Skladom
€25,30
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Karabíny s automatickým zámkom
 
Asymetrická hliníková karabína PETZL Am´D tvaru písmena D je zvlášť vhodná na pripojenie rôznych prostriedkov, ako napr. zlaňovacej brzdy, alebo na konce spojovacích prostriedkov. Vďaka novému 3D tvaru (prierez tvaru písmena H) sa znížila jej hmotnosť pri rovnakej pevnosti. Jej plynulý vnútorný tvar a systém zámku KeyLock uľahčujú manipuláciu. BALL-LOCK - automatická pre časté použitie s praktickým automatickým uzamykanímTyp:    D karabinaPevnosť v pozdĺžnej osi:    27kNPevnosť v priečnej osi:    8kNPevnosť s otvorenou západkou:    8kNSvetlosť západky:    25mmHmotnosť:    75gPoistka zámku:    automatická 3 stupneMateriál:    hliníkCertifikácia:    CE EN 12275, CE EN 362, EAC, NFPA 1983 technické použitie 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.