PETZL Djinn Straight

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€9,20
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Karabíny bez zámku
 
Karabína Petzl Djinn s asymetrickým tvarom a rovnou západkou. Vyniká nízkou hmotnosťou a dodáva sa v eloxovanom prevedení, ktoré je odolnejšie voči korózii. Systém Key-lock zabraňuje náhodnému zaháknutiu karabíny za skobu, lano, slučku alebo úväz. * vyššia svetlosť uľahčuje manipuláciu * H-prierez ponúka lepší pomer pevnosť / hmotnosť * znižuje opotrebenie lana pri sklze na karabíne Parametre: * pevnosť pozdĺžna - 23 kN * pevnosť priečna - 8 kN * pevnosť s otvoreným zámkom - 9 kN * hmotnosť - 45 g * svetlosť - 24 mm Certifikácia: CE 0082, UIAA, EN 566, EN 12275 type B  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.