Karabína Singing Rock Colt Wire - straight

Neohodnotené
 
Ultra ľahká karabína s drôteným zámkom navrhnutá tak, aby sa ľahko používala ako pri športovom a tradičnom lezení, tak i pri lezení v ľade.
Dostupnosť Skladom
€5,85
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Karabíny bez zámku
 
Ultra ľahká karabína s drôteným zámkom navrhnutá tak, aby sa ľahko používala ako pri športovom a tradičnom lezení, tak i pri lezení v ľade.      -vďaka odľahčenej hot-forged I-beam konštrukcii je karabína veľmi ľahká a pevná tak, že vydrží zaťaženie 11 kN s otvoreným zámkom     -tvarovaný kovaný nos pre jednoduché cvakanie a vycvakávání karabíny     -ergonomický tvar a veľká svetlosť dovoľujú karabínu pripojiť aj do masívnejšieho kotviaceho bodu     -široké zaoblenie v mieste priechodu lana šetrí oplet aj samotnú karabínu pred opotrebovaním     -vhodná pre vytvorenie expresky alebo ako samostatná karabína     -každá karabína je vo výrobe individuálne testovaná na zaťaženie 10 kN    Farba: strieborná matnáHmotnosť: 36 gMateriál: duralPevnosť v pozdĺžnej osi: 26 kNPevnosť naprieč: 8 kNPevnosť s otvor. zámkom: 11 kNSvetlosť (d): 22 mm Farba: strieborná matnáHmotnosť: 36 gMateriál: duralPevnosť v pozdĺžnej osi: 26 kNPevnosť naprieč: 8 kNPevnosť s otvor. zámkom: 11 kNSvetlosť (d): 22 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.