Lano Petzl Contact 9,8mm - 60m

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€178,80
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Jednoduché laná
 
   Jednoduché lano Petzl Contact s priemerom 9,8 mm je univerzálne a vhodné pre adeptov na extrémne lezenie. Svojím priemerom je vhodné pre pokročilejších lezcov, ktorí sa chcú zlepšovať v skalách smerom k extrémnemu lezeniu. Tento model ponúka vynikajúci pomer hmotnosti a odolnosti pri univerzálnom použití.  -Univerzálne lano pre zlepšujúceho sa športového lezca, vyvážený pomer hmotnosti a odolnosti, priemer vhodný pre všestranné využitie a nácvik na prechod k tenkým lanám. -Dlhá trvanlivosť a ľahká manipulácia vďaka zosilnenému opletu a zatavenie koncov jadra a opletu ultrazvukom Ultrasonic Finish. ClimbReady Coil: lano je z výroby zmotané tak, že ho môžete začať používať pre lezenie rovno z originálneho balenia bez ďalšieho premotávanie. Účinnejšie istenie: malé statické aj dynamické predĺženie lana, priemer vhodný pre istiace pomôcky, označenie stredu lana Middle Mark. Everflex: špeciálna úprava jadra a opletu stabilizuje jadro a zlepšuje jeho konzistenciu, čo umožňuje vynikajúcu ovládateľnosť a kompaktnosť po celú dobu životnosti lana.       Priemer: 9,8 mm Dĺžka: 60 m   Počet pádov: 7 Materiál: polyamid Certifikácia: CE EN 892, UIAA     Hmotnosť/1m-oplet: 41 Max. rázová sila: 840 daN Dynamické predĺženie: 35 % Statické predĺženie: 9,0 %      

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.