PETZL GriGri +

Neohodnotené
 
Istiaca brzda Petzl GriGri + s asistovaným brzdením pre použitie na stenách i vonku na skalách.
€106,40
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Istítka
Zvoľte variant
Farba: oranžová Skladom €106,40
   
Farba: fialová Skladom €106,40
   
Farba: sivá Skladom €106,40
   
 
   *Istiaca brzda Petzl GriGri + s asistovaným brzdením pre použitie na stenách i vonku na skalách. Pre intenzívne používanie vo všetkých kategóriách lezcov:        -pohyby rúk sú rovnaké ako u všetkých klasických istiacich systémov: obe ruky na lane. Pád sa zastavuje zovretím voľného konca lana rukou.        -použitie pre jednoduché laná, priemer lana 8,5 - 11 mm, optimálny chod u lán 8.9 - 10.5 mm        -piktogramy založenia lana vyznačené na tele pomôcky (vnútri aj z vonkajšej strany)        -v miestach priechodu laná sú pláty z nerezovej ocele pre vyššiu odolnosť a trvanlivosť  *Výnimočné pohodlie pri spúšťaní vďaka novej rukoväti a geometrii vačky, vhodné pre učenie:         -bezpečnostná funkcia na rukoväti: ak istič zatiahne za rukoväť príliš prudko, bezpečnostná funkcia (anti-panik) zablokuje lano a zastaví spúšťanie        -prepínacia funkcia pre istenie prvolezca alebo top-rope, prepínaním tlačidla sa mení tuhosť pružiny vačky, pri podávaní lana prvolezci lano ľahšie preklzuje a neaktivuje vačku K istítku GRIGRI+ vám ZADARMO pribalíme karabínu Petzl Attache M38A - Screw Lock Výrobca:    PETZLPriemer lana:    8,5 - 11mmHmotnosť:    200gCertifikácia:    CE EN 15151, UIAAFarba:    oranžová, sivá, fialová 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.