Istítko Singing Rock Shuttle

Neohodnotené
 
Istiaca a zlaňovacia pomôcka Singing Rock Shuttle
Dostupnosť Skladom
€14,90
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Istítka
 
Istiaca a zlaňovacia pomôcka Singing Rock Shuttle        -dizajnovaná pre dvojite, polovičné aj jednoduché laná      -malé rozmery a nízka hmotnosť, iba 65 g      -zárezy tvaru V pre zvýšenie trenia pri istení a zlaňovaní      -automatické blokovanie pri istení druholezca      -systém pre spúšťanie druholezca      -možnosť súčasného istenie dvoch druholezcov      -pre použitie s lanami s priemerom 7,8 - 10,5 mm Farba: (obrázok)Hmotnosť: 65 gMateriál: dural Farba: (obrázok)Hmotnosť: 65 gMateriál: dural

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.