Camp Matik

Neohodnotené
 
Dostupnosť Momentálne vypredané
€92
   
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Istítka
 
<p><strong>Camp Matik</strong> je poloautomatické istítko s anti-panic systémom a radom ďalších nových vlastností. V prípade pádu lezca je schopné samo zovrieť lano a pád zastaviť. Je určené pre jednoduché dynamická laná o priemere 8,6 - 10,2mm. Ideálne použitie pri športovom lezení na skalách alebo stenách. Istítko je vhodné aj pre začínajúcich lezcov, nie veľmi zdatných ističov alebo pre prípad veľkého váhového rozdielu medzi lezcom a ističom. </p><p> </p><p><strong>K istítku Camp Matik vám pribalíme <a href="https://www.adamsport.eu/karabiny-so-srobovacim-zamkom/camp-hms-bet-lock/?design" target="_blank">HMS karabínu Camp</a> Zadarmo</strong></p><p> </p><p><strong>Vlastnosti:</strong></p><p>- poskytuje výbornú istotu a kontrolu nad istením a zlaňováním</p><p>- stupňujúci sa brzdiaci systém znižuje rázovú silu pri páde - tým zvyšuje pohodlie pádu pre lezcov aj ističa a hlavne tiež bezpečnosť</p><div>- anti-panic systém automaticky zablokuje lano pri strate kontroly nad spúšťaním</div><div>- dvojstupňovo sklápacia páka a voľný priechod lana zaisťujú hladkú manipuláciu pri istení</div><div>- široké oko pre uchytenie karabíny umožňujúce priechod a otáčanie karabíny v oku.</div><div>- vynikajúca technológia výroby alumíniového tela "hot forged" v kombinácii s presnými odliatkami z nerezovej ocele v kritických miestach</div><div>- hmotnosť: 276g</div><div>- priemer lán: 8,6 - 10,2mm (jednoduché, dynamické laná)</div><div>- certifikácia: CE, UIAA</div><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light