Impregnácia Granger´s Performance Wash 1000ml

Neohodnotené
 
Granger´s Performance Wash tekutý čistiaci prostriedok od firmy Granger 's na všetky typy technického oblečenia vrátane oblečenia s membránou GORE-TEX® a eVENT®.
Dostupnosť Skladom
€17,40
   
Značka Granger´s
Webová stránka značky grangers.co.uk/
Kategória Impregnácie, Prášky na pranie
 
<p><strong>Granger´s Performance Wash</strong> tekutý čistiaci prostriedok od firmy Granger &#39;s na všetky typy technického oblečenia vrátane oblečenia s membránou GORE-TEX® a eVENT®.</p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>účinne čistí</li> <li>maximalizuje priedušnosť</li> <li>zachováva vodeodonosť</li> <li>obsah: 1000ml</li> </ul> <p style="text-align: justify;"><!--StartFragment--></p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>účinne čistí</li> <li>maximalizuje priedušnosť</li> <li>zachováva vodeodonosť</li> <li>obsah: 1000ml</li> </ul> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1937, náš príbeh začal s jedinou zmluvou z vojenskej obrany. Od tej doby sme sa snažili prispôsobiť,  vyvinúť  a ponúknuť širokú škálu produktov, cez niekoľko rôznych trhoch. Dnesexpedujú 15 miliónov výrobkov ročne na viac ako 50 rôznych krajin po celom svete! Počas 77 rokov hrdo skúmali nové formulácie a nové technologie na doshiahnutie super výsledkov.

Top produkty:

IMPREGNÁCIA GRANGER´S G-MAX KOŽA

GRANGER´S G-MAX ODOUR ELIMINATOR 60ML