Granger´s Gear Cleaner 275 ml

Neohodnotené
 
Vysoko účinný čistiaci prostriedok Granger´s Gear Cleaner od firmy Granger´s v spreji. Vhodný na oblečenie, obuv i vybavenie všetkého druhu a bez použitia pračky.
Dostupnosť Skladom
€7,40
   
Značka Granger´s
Webová stránka značky grangers.co.uk/
Kategória Impregnácie, Prášky na pranie
 
<p>Vysoko účinný čistiaci prostriedok <strong>Granger´s Gear Cleaner</strong> od firmy Granger´s v spreji. Vhodný na oblečenie, obuv i vybavenie všetkého druhu a bez použitia pračky.</p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>zachovává vodeodolnosť</li> <li>maximalizuje priedušnosť</li> <li>odstraňuje zápach</li> <li>obsah 275 ml</li> </ul> <p style="text-align: justify;"><!--StartFragment--></p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>zachovává vodeodolnosť</li> <li>maximalizuje priedušnosť</li> <li>odstraňuje zápach</li> <li>obsah 275 ml</li> </ul> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1937, náš príbeh začal s jedinou zmluvou z vojenskej obrany. Od tej doby sme sa snažili prispôsobiť,  vyvinúť  a ponúknuť širokú škálu produktov, cez niekoľko rôznych trhoch. Dnesexpedujú 15 miliónov výrobkov ročne na viac ako 50 rôznych krajin po celom svete! Počas 77 rokov hrdo skúmali nové formulácie a nové technologie na doshiahnutie super výsledkov.

Top produkty:

IMPREGNÁCIA GRANGER´S G-MAX KOŽA

GRANGER´S G-MAX ODOUR ELIMINATOR 60ML