Granger´s Universal Fabric Cleaner

Neohodnotené
 
Čistiaci prostriedok Granger´s Universal Fabric Cleaner na vodnej báze, určený na stany, markízy, záhradný nábytok a ďalšie vonkajšie doplnky.
Dostupnosť Do 3 dní
€10,95
   
Značka Granger´s
Webová stránka značky grangers.co.uk/
Kategória Impregnácie, Prášky na pranie
 
<p>Čistiaci prostriedok <strong>Granger´s Universal Fabric Cleaner</strong> na vodnej báze, určený na stany, markízy, záhradný nábytok a ďalšie vonkajšie doplnky.</p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>účinné čistenie</li> <li>zachováva nepremokavosť</li> <li>ideálny na stany a celtovin</li> <li>obsah 1000ml</li> </ul> <p style="text-align: justify;"><!--StartFragment--></p> <p><strong>Vlastnosti:</strong></p> <ul> <li>účinné čistenie</li> <li>zachováva nepremokavosť</li> <li>ideálny na stany a celtovin</li> <li>obsah 1000ml</li> </ul> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1937, náš príbeh začal s jedinou zmluvou z vojenskej obrany. Od tej doby sme sa snažili prispôsobiť,  vyvinúť  a ponúknuť širokú škálu produktov, cez niekoľko rôznych trhoch. Dnesexpedujú 15 miliónov výrobkov ročne na viac ako 50 rôznych krajin po celom svete! Počas 77 rokov hrdo skúmali nové formulácie a nové technologie na doshiahnutie super výsledkov.

Top produkty:

IMPREGNÁCIA GRANGER´S G-MAX KOŽA

GRANGER´S G-MAX ODOUR ELIMINATOR 60ML

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.