Horolezecká prilba Singing Rock Penta - grey

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€53,80
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Horolezecké prilby
 
Extrémne ľahká, super-komfortná a plne odvetraná lezecká prilba Singing Rock Penta. Vďaka pohodliu, ktoré poskytuje a ľahkej konštrukcii je ideálnou pre športové lezenie, tradičné lezenie, pohyb v horách aj na via ferratách.- kompaktná vrchná časť chráni používateľa pred padajúcimi objektami, a aj napriek tomu si zachováva tenký profil- tvrdá PC škrupina chráni pred ostrými predmetmi, zatiaľ čo PS pena pohlcuje silu nárazu- tvrdá PC škrupina taktiež chráni spodný lem helmy pred mechanickým poškodením- vnútorné polstrovanie je kompletne odstrániteľné a umývateľné- jedenásť veľkých vetracích otvorov s viac ako 56 cm² umožňuje dokonalú ventiláciu- pevné klipy prichytia akúkoľvek čelovú lampu dostupnú na trhu- komfortný a flexibilný systém zapínania lepšie padne na každú hlavu a pri transporte sa dá jednoducho zložiť do helmy- úzke popruhy upínacieho systému sú veľmi mäkké, ľahké a netlačia tak, ako štandardné upínanie z tvrdých plastov- mäkký pásik pod bradou zaručuje maximálny komfort, je predĺžený vďaka čom umožňuje nosiť pod helmou čiapku Hmotnosť: 205 gVeľkosť: UNI (51 - 60 cm)Materiál: polykarbonát, polystyrén, polyamid   Farba: Grey

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.