Horolezecká prilba Singing Rock Kappa

Neohodnotené
 
€40
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Horolezecké prilby
Zvoľte variant
Farba: modrá Skladom €40
   
Farba: šedá Skladom €40
   
 
Singing Rock Kappa model 2013. Nová odolná prilba pre všetky lezecké aktivity vyrobená z ABS škrupiny. Univerzálna veľkosť, plne nastaviteľná, ľahká a odolná, dobre odvetraná, kompatibilná s každou čelovkou na trhu, dve farebné kombinácie (modrá a šedá). Certifikácia: CE, EN 12492.Hmotnosť: 330 gVeľkosť: obvod hlavy 53 - 62 cmMateriál: ABS škrupina. EPS vnútorné polstrovanie, PA popruhyFarby: modrá, šedá (viď foto)Termín dodania: na ďalší deňZáruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.