Horolezecká prilba Petzl Sirocco - white

Neohodnotené
 
Horolezecká prilba Petzl Sirocco je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky horolezcov a alpinistov na zníženú hmotnosť a primeranú ochranu.
€86,80
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Horolezecké prilby
Zvoľte variant
Veľkosť: M/L Skladom €86,80
   
Veľkosť: S/M Skladom €86,80
   
 
<p><strong>Horolezecká prilba Petzl Sirocco</strong> je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky horolezcov a alpinistov na zníženú hmotnosť a primeranú ochranu. Tvar škrupiny s predĺženou zadnou časťou poskytuje lepšiu ochranu. Optimalizovaná veľkosť na hlave spolu s vynikajúcou ventiláciou zaručujú maximálne pohodlie. Škrupina navrhnutá tak, aby zakryla hlavu pre optimálnu ochranu proti bočnému a zadnému nárazu.</p><p><br /><strong>Vlastnosti:</strong><br />- hmotnosť: len 170 g<br />- hybridná konštrukcia, škrupina z EPP (expandovaný polypropylén) peny, korunu tvorí EPS (expandovaný polystyrén) pena, ktorá je krytá polykarbonátovým topom<br />- vyrába sa v dvoch veľkostiach<br />- maximálny komfort pri pohybe:<br />- široké otvory pre vynikajúce vetranie<br />- nastaviteľné vďaka hlavovému pásiku<br />- magnetická pracka uľahčuje zapnutie podbradného pásiku (patent Petzl)<br />- kompatibilná so štítom Vizion; dva háčiky a zadná elastická šňúrka pre pripojenie čelovky<br />- veľkosti: <strong>S-M </strong>48 - 58 cm / <strong>M-L</strong> 53 - 61cm</p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.