Lifesystems Chlorine Dioxide Drops

1 hodnotenie
 
Dostupnosť Skladom
€9,80
   
Značka Lifesystems
Webová stránka značky lifesystems.co.uk/
Kategória Filtrácie vody
 
<p><strong>Lifesystems Chlorine Dioxide Drops</strong> sú najbezpečnejším a najúčinnejším prostriedkom na dezinfekciu vody. Hubí baktérie, vírusy a cysty (vrátane Giardia a Cryptosporidia). Nezanechávajú žiadnu pachuť ani farbu či zápach. Balenie stačí na ošetrenie vody do objemu až 60 l. Po otvorení spotrebujte do 18 mesiacov.</p> <p><strong>Parametre:</strong><br /><strong>Rozmery: </strong>105x65x20mm<br /><strong>Objem:</strong> 2x30ml<br /><strong>Hmotnosť: </strong>90g<br /><strong>Farba: </strong>čierna</p> <p><!--StartFragment--><strong>Parametre:</strong><br /><strong>Rozmery: </strong>105x65x20mm<br /><strong>Objem:</strong> 2x30ml<br /><strong>Hmotnosť: </strong>90g<br /><strong>Farba: </strong>čierna<!--EndFragment--></p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Nekompromisná kvalita a výkon sú jadrom každého LifeSystems produktu.

Naše lekárničky majú nielen najvyššiu kvalitnu, ale tiež sú odolné proti  poveternostným vplyvom a odolný proti opotrebeniu balenia; naše siete proti hmyzu sú vyrobené zo silnej hexagonálneho pletiva. Hmyzie repelenty používame individuálny vzorec poskytnúť najlepšiu ochranu všade tam, kde sa chystáte; a naše výrobky na  prežitie boli vyskúšané a testované v niektorých z najnáročnejších prostredí na svete, dáva najvyšší výkon, znova a znova.

Či už cestujete po svete, alebo len vonku na deň, vaše zdravie a bezpečnosť je prvoradá. Naším cieľom v LifeSystems je poskytovať základnú ochranu, ktorú potrebujete, nikdy kompromitujúce, pretože by ste nikdy nebudete musieť.

Top produkty:

LIFESYSTEMS DENTAL lekárnička

LIFESYSTEMS CHLORINE DIOXIDE TABLETS

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.