Rukavice Camp Start fingerless

1 hodnotenie
 
Rukavice ideálne na Ferraty, do lanového centra a pre všetky činnosti s lanom.
€18,40
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Rukavice
Zvoľte variant
Veľkosť: S Skladom €18,40
   
Veľkosť: M Skladom €18,40
   
Veľkosť: L Skladom €18,40
   
Veľkosť: XL Skladom €18,40
   
 
Rukavice ideálne na Ferraty, do lanového centra a pre všetky činnosti s lanom. Vyrobené zo syntetického materiálu, ktorý dobre dýcha, sú pohodlné, aj keď sú mokré. Všetky namáhané miesta sú zosilnené pre väčšiu odolnosť.- Odolná tkanina na dlani- Zdvojené zosilnenie na palci a ukazováka- Ľahká a priedušná tkanina- Tkanina na zotretie potu na vonkajšku palcaVeľkosti: XS, S, M, L, XLHmotnosť: 65 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.