Horolezecká prilba Petzl Elia

Neohodnotené
 
€48,50
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Prilby
Zvoľte variant
Farba: ružová Skladom €48,50
   
 
Prilba Petzl Elia bola navrhnutá a konštruovaná špeciálne pre uspokojenie ženských potrieb. Inovovaný systém nastavenia hlavovej pásky OMEGA uľahčuje nasadenie a zloženie prilby a poskytuje maximálne pohodlie. Tento systém je vybavený naviac novým mechanizmom nastavenia veľkosti, ktorý umožňuje presné nastavenie prilby pre rôzne typy ľudskej lebky. Z boku sú v ľahkej a odolnej škrupine vyrobené vstrekovaním ABS ventilačné otvory. Polystyrénová výstelka pohlcuje nárazy. Túto výstelku je možné z prilby vybrať a je umývateľná. Prilba je vybavená klipmi pre pripevnenie čelovky. Vlastnosti:Certifikácia: CE/UIAAVeľkosť vnútorného obvodu: 52 -58 cmHmotnosť: 285 g kpuoC50hlg0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.