Prilba Camp Rock Star

Neohodnotené
 
€35,30
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Prilby
Zvoľte variant
Farba: biela Skladom €35,30
   
Farba: oranžová Skladom €35,30
   
Farba: červená Skladom €35,30
   
Farba: modrá Skladom €35,30
   
 
<div style="text-align: justify;">Klasická osvedčená prilba <strong>Camp Rock Star </strong>pre použitie ako pri horolezectve, taktiež na ferratách. Camp Rock Star je jedna z <strong>najlacnejších horolezeckých prilieb</strong> na trhu. Výborný pomer <strong>cena a výkon</strong>. Je to pohodlná prilba <strong>univerzálnej veľkosti</strong>.</div><p style="text-align: justify;"><br /><strong>Parametre:</strong><br />- hybridná konštrukcia<br />- komfortný podbradník<br />- držiak na čelovku<br />- certifikát EN 12492, UIAA<br /><strong>Veľkosť:</strong> obvod hlavy 52 – 60 cm<br /><strong>Hmotnosť:</strong> 390 g</p><p style="text-align: justify;">SKLADOM VŠETKY FARBY !!</p><p style="text-align: justify;"> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light