POŽIČOVŇA Rock Empire Ferrata set

Neohodnotené
 
Kompletný ferratový set Rock Empire, ktorý vám zaručí bezpečný pohyb na zaistených cestách. NOVINKA 2015.
Dostupnosť Skladom
€5
   
Značka Rock Empire
Webová stránka značky rockempire.cz/cs/
Kategória Ferattové sety
 
Uvedená cena produktu je požičovné na jeden deňKompletný ferratový set Rock Empire, ktorý vám zaručí bezpečný pohyb na zaistených cestách. Ferratový set obsahuje:     -Úväzok Speedy QB - pre via ferrata a indoor lezenie, dodávaný v jednej univerzálnej veľkosti (pas 57-100 cm, stehno 43-71)     -prsný úväzok Eight Vario - nastaviteľné ramenné popruhy, vhodný ku všetkým typom sedacích úväzkov     -plochá slučka - šírka 20 mm, dĺžka 150 cm, pevnosť 15kN     -Dynastop - tlmič pádov na zaistených cestách s dlaňovú karabínou key lock, typ "K" podľa EN 12275, predĺženie 40-80 cm,    celkové predĺženie 90-130 cm, aktivácia pri zaťažení cca 250 kg     -transportný obal

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca lezeckého a outdoor vybavenie z Benešova nad Ploučnicí v severných Čechách. Rock Empire poskytuje kvalitu, ľahkú dostupnosť, dobrú cenu a vysokú úžitkovú hodnotu. Ľudia, ktorí v týchto podnikoch pracujú, dobre poznajú svoje remeslo. Väčšina z nich sú aktívni športovci a trávia v prírode svoj voľný čas, ak im to práca umožní.
 
Zo širokej ponuky produktov Rock Empire sa v Čechách ujali skvelé sedacie úväzky, cenovo dostupné karabíny a expresky. V úväzku Peak začína liezť, sedieť a občas aj padať väčšina slovenskej lezeckej verejnosti a veľká časť u neho k našej radosti aj zostane.

Top produkty:

ROCK EMPIRE FERRATA SAFETY SET

ROCK EMPIRE CLIMBING PREMIUM SET

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.