Rock Empire Ferrata Max Set

Neohodnotené
 
Nový Ferratový set Rock Empire Ferrata Max na zaistené cesty
Dostupnosť Skladom
€99
   
Značka Rock Empire
Webová stránka značky rockempire.cz/cs/
Kategória Ferattové sety
 
Nový Ferratový set Rock Empire Ferrata Max obsahuje:      -Prsný úväz Eight Vario     -Nepolstrovaný úväzok Speedy     -Tlmič pádov Dynamax     -Slučka 20 mm x 150 cm   Prsný úväz: Prsný úväzok Rock Empire Eight Vario s nastaviteľnými ramennými popruhmi. Používa sa v kombinácii s niektorým zo sedacích úväzkov pre via ferraty, lezenie v horách a big walls. Hmotnosť: 240g Veľkosť: UNI Úväz Speedy: Nepolstrovaný úväzok vhodný pre Via Ferrata a steny. Vylepšený sedací úväzok v nových jasnejších farbách.      -3 rýchlospony Hmotnosť: 405g Veľkosť: UNI Tlmič pádov Dynamax: Nová generácia feratového setu od Rock Empire. Hlavnou prednosťou, je možnosť použiť tlmič v rozsahu 40- 120 kg hmotnosti lezca. Set je tak vhodný aj pre deti. Samotný párací tlmič je uložený vo vylepšenom odolnom obale, nechýba ani indikátor aktivácie, pre jednoduchú kontrolu. Karabíny s dlaňovou poistkou zaručujú výborný komfort pri cvakaní. -splňuje novú normu EN 958:2017-pre deti aj dospelých lezcov-párací tlmič Farba:    AzurováHmotnosť:  574 gDĺžka:     90- 135 cmRozpätie: (min/max) [mm]    95 - 135 cmŠírka popruhu: [mm]    16 mmNorma:    EN 958:2017   Slučka 20 mm x 150 cm       -Prsný úväz Eight Vario     -Nepolstrovaný úväzok Speedy     -Tlmič pádov Dynamax     -Slučka 20 mm x 150 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Český výrobca lezeckého a outdoor vybavenie z Benešova nad Ploučnicí v severných Čechách. Rock Empire poskytuje kvalitu, ľahkú dostupnosť, dobrú cenu a vysokú úžitkovú hodnotu. Ľudia, ktorí v týchto podnikoch pracujú, dobre poznajú svoje remeslo. Väčšina z nich sú aktívni športovci a trávia v prírode svoj voľný čas, ak im to práca umožní.
 
Zo širokej ponuky produktov Rock Empire sa v Čechách ujali skvelé sedacie úväzky, cenovo dostupné karabíny a expresky. V úväzku Peak začína liezť, sedieť a občas aj padať väčšina slovenskej lezeckej verejnosti a veľká časť u neho k našej radosti aj zostane.

Top produkty:

ROCK EMPIRE FERRATA SAFETY SET

ROCK EMPIRE CLIMBING PREMIUM SET

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.