Expresky Petzl Djinn Axess SET 6ks - 12cm

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€95
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Expresky
 
Petzl Djinn Axess SET je spoľahlivý a odolný expreskový set vhodný pre začínajúcich horolezcov. Skladá sa z expresky AXESS a dvoch karabín djinn, jednej s rovnou západkou určenej pre kotviace body a jednej s prehnutou západkou pre pripájanie lana.    *Veľká svetlosť otvorenej západky uľahčuje manipuláciu    *Prierez tvaru písmena H ponúka vyvážený pomer hmotnosti a pevnosti    *rozšírené styčné plochy umožňujú hladší priechod lana a znižujú opotrebovanie karabíny    *Systém zámku KeyLock zabraňuje zachyteniu karabíny pri manipulácii    *U rovné západky tvarovaný povrch zlepšuje uchopenie pri otváraní karabíny    *Prehnutá západka uľahčuje zapnutie lana do karabíny    *Expreska AXESS má odolnú konštrukciu    *Dolný koniec expresky je opatrený chráničom STRING, ktorý udržuje karabínu v správnej polohe a chránia expresku voči oderu    *Farba: šedá*Pevnosť v pozdĺžnej osi: 22 kN*Pevnosť v priečnej osi: 8 kN*Pevnosť s otvorenou západkou: 9 kN*Svetlosť západky: 24 / 27 mm*Hmotnosť: 107 g*Hmotnosť balenia: 642 g*Materiál hliník / polyester*Certifikácia CE EN 12275 typ B , CE EN 566 , UIAA   Počet kusov: 6  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.