Expreska Singing Rock Expres Colt Wire

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€13,20
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Expresky
 
Najľahšia plnohodnotná expreska Singing Rock Expres Colt wire vyrobená pre viacdĺžkové, alpské alebo ľadové lezenie. Hlavné prednosti:     -robustný za tepla kované karabíny s drôteným zámkom     -drôtené zámky eliminujú nechcené otvorenie karabíny a zamŕzaniu v zimných podmienkach     -špeciálne tvarovaný nos karabíny pre jednoduché cvakanie a vycvakávání     -dolná karabína vybavená gumovým O-krúžkom pre držanie správnej pozície a ľahšie cvakanie laná     -11 mm dyneema slučka ponúka ideálny pomer váha-pevnosť     -každá karabína je vo výrobe individuálne testovaná na zaťaženie 10 kN Špecifikácia:     Hmotnosť: 83 g     Materiál: dural, dyneema     Pevnosť: popruh: 22 kN, karabíny: 26-8-11 kN     Dĺžka: popruh: 11 cm     Svetlosť (d): 22 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.