Expreska Singing Rock COLT 16 MIX

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€14,20
   
Značka Singing Rock
Webová stránka značky singingrock.cz/
Kategória Expresky
 
Veľmi univerzálna expreska Singing Rock Colt mix 16 s keylock hornou karabínou a dolná je klasika drôtová pre jednoduché cvakanie. Hlavné prednosti:     -COLT 16 MIX kombinuje jednoduché cvakanie a výhodu drôtenej karabíny     -drôtený zámok eliminuje nechcené otvorenie karabíny a zamŕzaniu v zimných podmienkach     -vďaka odľahčenej konštrukcii sú karabíny veľmi ľahké a pri tom pevné tak, že vydržia zaťaženie 11 kN s otvoreným zámkom     -horná rovná karabína s KeyLockom a špeciálne tvarovanými drážkami na zámku pre ľahké cvakanie a vycvakávanie karabíny     -dolná drôtená karabína vybavená gumovým O-krúžkom pre držanie správnej pozície a ľahšie cvakanie lana     -každá karabína je vo výrobe individuálne testovaná na zaťaženie 10 kN Hmotnosť: 93 gMateriál: dural, polyamidPevnost: slučka: 22 kN, karabiny: 26-8-11 kNŠírka: slučka: 16 cmDĺžka: slučka: 12 cmSvetlosť (d): 21/22 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

SINGING ROCK neustále zlepšuje spoľahlivosť a funkčnosť vybavenia určeného či už pre prácu vo výškach, horolezectvo alebo pre záchranu osôb v kritických situáciách, ktoré môžu vo vertikálnom svete nastať.
-presadzuje svoje výrobky a metodiku pri používaní horolezeckých techník v iných profesiách - napr. Záchranári, stavebníctvo, opravy a údržba vo výške, polícia, armáda, hasiči ...
- dbá na perfektnú informovanosť zákazníka o používaní vybavenia pre vyššie uvedené aktivity, podieľa sa aktívne ako na tvorbe metodiky pre tieto činnosti, ako aj na tvorbe príslušných medzinárodných štandardov.
- zaisťuje, udržuje a zlepšuje OOP systém riadenia kvality, certifikovaný autorizovanou skúšobňou podľa požiadaviek normy ISO 9001 s ohľadom na Smernicu Rady 89/686 / EHS - Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky.
SINGING ROCK zavádza nové moderné trendy v riadení firmy, MBO založený na procesnom prístupe s využitím nástrojov projektového riadenia.

Top produkty:

SINGING ROCK PACKET FERRATA

SINGING ROCK PROFI WORKER III

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.