Stan Mutha Hubba HP

Neohodnotené
 
Stan MSR Mutha Hubba HP - ultraľahký stan pre tri osoby o váhe 3,10 kg je vyrobený z špičkových materiálov, ktoré výborne odolávajú vetru a dažďu.
Dostupnosť Skladom
€573,30
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Expedičné stany
 
Stan MSR Mutha Hubba HP - ultraľahký stan pre tri osoby o váhe 3,10 kg je vyrobený z špičkových materiálov, ktoré výborne odolávajú vetru a dažďu. Konštrukcia stanu MSR Mutha Hubba HP má 6 skrížených tyčiek. Všetky detaily ako sú očká, švy a pútka sú precízne spracované tak, aby stan bol maximálne spoľahlivý. Konštrukcia umožňuje využiť maximum priestoru, pretože stan má kolmé steny. Stan MSR Mutha Hubba HP je možné postaviť bez vnútorného stanu. Prípadne je možné ešte dokúpiť podlážku miesto vnútorného stanu. Stan MSR Mutha Hubba HP je vhodný pre stanovanie v horách aj pri veľkom vetre, ktorý vďaka svojej konštrukcii bez problémov vydrží. Stan MSR Mutha Hubba HP je cez svoju veľkosť stále veľmi ľahký a spoľahlivý tak, ako ste u výrobkov MSR zvyknutí. Charakteristika stanu MSR Mutha Hubba HP: Hmotnosť: 2,86 kg (minimálna), 3,10 kg (kompletný stan s kolíkmi a obalom) Počet osôb: 3 Počet vchodov: 2 Kríženie tyčí: 6 Zbalený rozmer MSR Mutha Hubba HP: 46X20E cm Konštrukcia: 3 tyče DAC Vonkajší materiál: 20D x 330T ripstop nylon 66, silikonizovaný a polyuretánom. Nepremokavosť tropika: 1.500 mm vodného stĺpca (vo vetre 80 km / h), inak min. 10 000 mm Vnútorný materiál: 20D polyester mesh Podlaha: 40D x 238T ripstop nylon, pokrytý polyuretánom a DWR, Nepremokavosť podlahy: 10.000 mm vodného stĺpca Záruka MSR Mutha Hubba HP: obmedzená doživotná  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL