Stan MSR Stormking

Neohodnotené
 
Výnimočný stan MSR STORMKING pre päť osôb určený pre pobyt v základnom tábore. Patentovaná konštrukcia stanu zaisťuje najvyššiu odolnosť proti nepriaznivým poveternostným podmienkam (výnimočná pevnosť a stabilita).
Dostupnosť Na objednávku
€1 323
   
Značka MSR
Webová stránka značky cascadedesigns.com/ie/msr
Kategória Expedičné stany
 
Keď sa chystáš na expedíciu a chýba ti stan na pobyt v základnom tábore, my ti odporúčame vynikajúci a efektívny stan MSR STORMKING.  Výnimočný stan MSR STORMKING pre päť osôb je určený pre pobyt v základnom tábore. Patentovaná konštrukcia stanu zaisťuje najvyššiu odolnosť proti nepriaznivým poveternostným podmienkam (výnimočná pevnosť a stabilita). Päť prútov s rovnakou dĺžkou sa ľahko prevlečie vodiacimi kanálikmi, postavenie stanu je tak dielom okamihu. Stan je vybavený dvomi predsieňami, priestrannou hlavnou a menšiou postrannou, ktoré ochránia vašu výstroj pred nepriazňou počasia. Výborné krížové vetranie zabraňuje kondenzácii a stekaniu vody vo vnútri stanu. Vďaka použitiu nového vlákna a ďalším inováciám sa proti predchádzajúcej verzii podarilo znížiť hmotnosť takmer o pol kilogramu.  VYBAVENIE: -dvojplášťový -5 prútov -2 predsiene -krížové vetranie -2 vchody -štyri vnútorné vrecká -reflexné body     Hlavné parametre Typ: stan Farba: oranžová Počet osôb: 5 Počet vchodov: 2 Počet predsiení: 2 Hmotnosť balenie: 6010 g Pôdorys vnútorného stanu (bez predsienie): 470 x 200 m Vnútorná výška: 160 cm Vodný stĺpec podlážky: 10000 mm Počet prútov: 5 Vedlejší parametry Rozmery v zabalenom stave: 61 x 25 cm Rozmery vnútorného stanu: 310 x 200 m Min. hmotnosť: 5587 kg  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Cascade Designs je súkromá rodinná spoločnosť, ktorá sídli v meste Seattle na západnom pobreží v USA, na úpätí Skalistých hôr. Je to spoločenstvo niekoľkých firiem a dve z nich sú therm a rest- karimatky a spacie systémy a MSR variče a uteraky, stany, snežnice, filtračné systémy.

Ľudia pracujúci v Cascade Designs sú mladí športovci, nadšení pre outdoorové aktivity. Vymýšľajú a vyrábajú si outdoorové vybavenie pre svoj voľný čas. Firmy si samé navrhujú a konštruujú stroje, vymýšľajú nové výrobné postupy a technológie, používajú iba najnovšie materiály vyrobené v USA alebo Európe. Vo výrobných halách je čisto a všetko žiari novotou. 
Materiály, ktoré používajú, sú jednak najmodernejšie hi-tech vynálezy súčasnej doby, ale zároveň aj šetrné k prírode, neobsahujúce prírode a ľuďom škodlivé látky, ako např. ftaláty, byfenily… Všetká produkcia pocházda z dieľní v USA, alebo sesterských pobočiek Cascade Designs v írskom Corku.

Top produkty:

SNEŽNICE MSR LIGHTNING AXIS

MSR DRAGONTAIL

 

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.