Speleologický vak Petzl Transport

Neohodnotené
 
Dostupnosť Do 3 dní
€111,10
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Doplnky
 
Transport 45l Pohodlný veľko objemový vak určený pre dlhé nástupné pochody a pohyb v rozľahlých podzemných systémoch. Pohodlne sa prenáša, má polstrovaný chrbát a ramenné i bedrové popruhy. Má výnimočne pevný a nepremokavý materiál, vonkajšie veko s pružným okrajom a s dvoma prackami. Špeciálny tvar uľahčuje balenie a prístup k materiálu.  Vo  veku je vrecko na zips. Inovovaná konštrukcia s novo použitým materiálom TPU (PVC - free). Technické parametre:  Typ: vak Farba:  žlto - čierna Objem: 45 l Hmotnosť: 1300g Rozmery: výška 67 cm Materiál: TPU (PVC - free)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.