Speleologický vak Petzl Classique 22l

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€66,90
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Doplnky
 
Petzl Classique je stredne veľký speleologický vak o objeme  22 l s kruhovým dnom. Vďaka kruhovému dnu je ideálny na prepravu najrôznejších vecí. Otvory v kruhovom dne umožňujú rýchly odtok vody. K transportu slúžia dva ramenné popruhy, tri madlá na prenášanie a šnúra na zavesenie. Ďalej má vnútornú materiálovú sľučku a vnútorné veko s identifikačným okienkom.Inovovaná konštrukcia s použitím nového materiálu TPU (PVC - free). Technické parametre: Typ: vakHmotnosť: 550 gRozmery výška: 60 cmMateriál: TPU (PVC - free)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.