Ocún Crack Gloves

Neohodnotené
 
€24,30
Značka Ocún
Kategória Doplnky
Zvoľte variant
Veľkosť: S Skladom €24,30
   
Veľkosť: M Skladom €24,30
   
Veľkosť: L Skladom €24,30
   
Veľkosť: XL Skladom €24,30
   
 
<ul><li><span style="color:#000000;"><span lang="sk"><span class="hps">anatomický</span> <span class="hps">tvar</span></span></span></li><li><span style="color:#000000;"><span lang="sk"><span class="hps">Materiál</span>: <span class="hps">umelá</span> <span class="hps">strečová</span> <span class="hps">koža</span> <span class="hps">+</span> <span class="hps">vysoko</span> <span class="hps">priľnavá</span> <span class="hps">guma</span> <span class="hps">pre</span> <span class="hps alt-edited">maximálne</span> <span class="hps">trenie</span></span></span></li><li><span style="color:#000000;"><span lang="sk"><span class="hps">Rýchloupínací</span> <span class="hps">systém</span> <span class="hps">na</span> <span class="hps">suchý</span> <span class="hps">zips</span></span></span></li><li><span style="color:#000000;"><span lang="sk"><span class="hps">Veľkosti</span><span>:</span> <span class="hps">S</span><span>,</span> <span class="hps">M</span><span>,</span> <span class="hps">L</span><span>,</span> <span class="hps">XL</span></span></span></li><li><span style="color:#000000;"><span id="result_box" lang="sk"><span class="hps">Hmotnosť</span>: <span class="hps">57</span> <span class="hps">g</span></span></span></li></ul><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1994 som otvoril výrobný podnik ROCK Pillars v Českej republike, v krajine s veľkou obuvnej tradíciou. V tom istom roku bola predstavená kolekcia lezeckých topánok na prvom ročníku veľtrhu OUTDOOR v nemeckom Friedrichshafene.

Rozbehla sa sériová výroba, a tak sme počas dvadsiatich rokov vyrobili niekoľko sto tisíc lezečiek a rozoslali ich do celého sveta. 

Dnes má firma okolo 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie OCÚN a od roku 2015 meníme aj označenie lezečiek Rock Pillars na Ocún.

Sme hrdí na to, že vyrábame stále v Českej republike, teda v krajine s veľkou tradíciou v obuvnej aj textilnej výrobe a že vám môžeme prinášať stále nové a kvalitnejšie vybavenie, ktoré neustále testujeme v spolupráci so širokou skupinou testovacích lezcov.
Nikdy sme nezabudli na našej pôvodnej myšlienku prinášať nové nápady do sveta lezeckého vybavenia. Vďaka nazbieraným skúsenostiam a novým technickým možnostiam tieto nápady prinášať stále budeme.

Top produkty:

OCÚN VIA FERRATA WEBEE SET

OCUN QD SET HAWK COMBI PAD 16 - PACK OF 5+1