Patenty Thermarest Fast & Light Mattess Snap Kit

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€9,50
   
Značka Thermarest
Webová stránka značky cascadedesigns.com/therm-...
Kategória Doplnky ku karimatkám
 
<p>Jednoduchá inštalácia na všetky typy karimatiek Therm-a-rest. Pomocou týchto patentov môžete rýchlo pripojiť obal na karimatku alebo Ventra Down prikrývku a zvýšiť komfort vašeho spania. Tento systém sa môže použiť aj pre spojenie dvoch karimatiek.</p> <p> </p> <p><strong>Poradíme ti vo výbere tej správnej karimatky Thermarest! Zostavili sme pre teba <a href="http://www.kopce.sk/porovnanie-karimatiek-znacky-thermarest/" target="_blank">prehľadnú tabuľku</a> s podrobnými informáciami, ktoré sa ti môžu pri výbere určite hodiť.</strong></p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Zdieľame že chápete, že je vonku je viac než len spôsob, ako definovať svoju polohu - to je nevyhnutnou súčasťou života. Či už je to vaša cesta k osobnému osvieteniu a vnútorného pokoja, alebo na miesto, kam ísť na adrenalínu opravu ďalšieho veľkého dobrodružstva, to je miesto, kde by si bol teraz, ak by ste mohol, a to je to, čo nás všetky väzby.

Thermarest vám vždy poskytne  perfektnú dávku pohodlia a vyhrevnosti.

Nikto nevie, že rovnako ako my, a to je dôvod, prečo sme odhodlaní k tomu, aby váš čas vonku bol zábavnejší a produktívnejší so všetkým, čo robíme.

To produkty:

THERMAREST Z-LITE

THERMAREST Z-LITE SOL