Dámska bežecká obuv Inov-8 F-Lite 250 (S) - purple/blue

Neohodnotené
 
Dámska bežecká obuv Inov-8 F-Lite 250 (S) - purple/blue je enormne pohodlná, ale pritom maximálne funkčná fitnesová univerzálka.
€95
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Dámska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 4,5 Do 3 dní €95
   
 
<p><strong>Dámska bežecká obuv Inov-8 F-Lite 250 (S) - purple/blue </strong>je enormne pohodlná, ale pritom maximálne funkčná fitnesová univerzálka. Podrážka "kopíruje" tvar šliach v chodidlách, má kontaktnú zmes a fantastickú flexibilitu. Grip podošva je neuveriteľná, odrážať sa aj z palcovej hrany. Medzipodošva má drop luxusných 8mm, výšku v päte 19,5mm, výšku v špičke 11,5 mm, Môžete teda čakať skvelý komfort. Výstuha DFB potom napomáha k efektívnejšiemu odrazu a zároveň potom kopíruje pohyb plantárnej fascie. Päta medzipodošvy má o 40% hustejšiu zmes medzipodošvy, ktorá zvyšuje stabilitu základne pri zdvíhaní činiek. Zvršok je bezšvový, široký najmä v mieste priečnej klenby, ktorá umožňuje priestor pre prirodzenú prácu. Naprieč celým zvrškom sú TPU výstuhy, ktoré pomáhajú zabezpečiť kontakt s lanom pri šplhu. Jednoducho špičková univerzálna fitnesová topánka!</p> <p>Váha: 250g (UK8)</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212