Dámska bežecká obuv Inov-8 Bare-XF 210 (S) - black

Neohodnotené
 
Bežecká obuv Inov-8 Bare-XF 210 (S) - black je koncept špeciálnej topánky pre funkčné fitness, spĺňa základné parametre ľahké flexibilnej topánky.
€110
Značka Inov-8
Webová stránka značky inov-8.com/New/Global/Ind...
Kategória Dámska bežecká obuv
Zvoľte variant
Veľkosť: 5,5 Do 3 dní €110
   
 
<p><strong>Bežecká obuv Inov-8 Bare-XF 210 (S) - black </strong>je koncept špeciálnej topánky pre funkčné fitness, spĺňa základné parametre ľahké flexibilnej topánky, ktorá okamžite prenáša pokyny chodidiel. Obidva modely (210 i 260) poskytujú vynikajúcu propriocepciu najmä vďaka tomu, že nemajú klasickú medzipodrážka, ale iba 3 mm vysokú gumovou podošva, ktorá zabezpečuje výborný kontakt s podložkou. Neprepadajú sa tak pri výskokoch, zvadání činiek, behu, atď. V tlmenie topánky a môžete sa maximálne presne sústrediť na výkon. Priedušný, bezšvový a široký zvršok v mieste priečnej klenby má po oboch stranách priehlavku pogumované výstuhy pre dokonalý kontakt s lanom pri šplhu. Finálny ľahkosť, dizajn a funkčnosť tejto topánky je absolútne výnimočná v tejto kategórii.<br />Váha: 210g (UK8)<br />Shoc-ZONE 0 sklon päta-špička 0 mm<br />Kopyto: Anatomic<br />Podrážka: bare-xf<br />Použitie: skvelá voľba pre všetok funkčné fittnes<br />http://www.youtube.com/watch?v=4TYW1kQfNCU</p> <br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Dnes Inov - 8 obchoduje vo viac ako 60 krajinách sveta a môže sa pochváliť viac ako 80 modelmi bežeckej obuvi. Uspokojuje potreby športovcov, ktorí chcú športovať prirodzene rýchlo bez ohľadu na terén aj prijímať výzvy vo fitness aktivitách.

Top predávajúce sa produkty:

X-Talon 212