Turistický cepín Camp Neve - 50 cm

Neohodnotené
 
Obľúbený turistický cepín Camp Neve ponúka všetky parametre, ktoré vám poslúžia pri všetkých aktivitách od ľadovcovej turistiky až po skialpinizmus.
Dostupnosť Do 3 dní
€55
   
Značka Camp
Webová stránka značky camp.it/
Kategória Cepíny
 
<p><span style="color: rgb(0, 0, 0);">Obľúbený turistický cepín <strong>Camp Neve</strong> ponúka všetky parametre, ktoré vám poslúžia pri všetkých aktivitách od ľadovcovej turistiky až po skialpinizmus. Nízka hmotnosť, dva otvory na karabínu, hrot vyrobený z pochrómovanej ocele, pútko v balení... všetky tieto vlasnosti by mali aj vás presvedčiť o kvalitách tohto cepínu.</span></p><div class="m-hide"><div id="content"><ul><li><span style="color: rgb(0, 0, 0);"><strong>-Špecifikácia: </strong></span></li><li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">-Veľkosť: 50 cm</span></li><li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">-Hrot: pochrómovaná oceľ</span></li><li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">-Pútko: áno</span></li><li><span style="color: rgb(0, 0, 0);">-Hmotnosť: 425 g</span></li></ul></div></div><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Prvé začiatky spoločnosti C.A.M.P. siahajú do roku 1889, kedy v horskej dedinke Premana (údolie Valsassina) pracuje jej zakladateľ a expert v spracovaní železa Nicola Codega. Tradície, znalosti a skúsenosti sú predávané z otca na syna a je to práve Antonio, ktorý začal rozvíjať a zdokonalovať otcove dielo.
V roku 1920 sú vyrobené prvé cepíny, ktoré požadoval armádny dôstojník pre pochody alpským pohorím. Nikdo vtedy ešte netušil, že tieto produkty sa ohromne preslávia a budú distribuované a predávané po celom svete o niekoľko desaťročí neskôr. Hnacou silou, ktorá poháňala Antonia a jeho synov vstúpiť na horolezecký trh bolo stretnutie s presláveným alpinistom Riccardom Cassinom, ktorý používal niektoré ich produkty ako skoby a vklínence.
  
Top produkty:
Vklínence Pro Nuts a Ball Nuts
Mačky Stalker a Race 290
Cepíny X-Alp
Prilba Armour
Bežecký batoh Trail Vest Light
 
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.