Elastický popruh Petzl V-link

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€53,30
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Cepíny
 
Elastické slučky Petzl V-Link, ktoré slúžia na pripojenie cepínov pre lezenie v ľade, aby sa zabránilo ich strate pri lezení. Kompaktné a ľahké, ponúkajú veľkú elasticitu a ergonomické karabínky, ktoré sú ľahko ovládateľné aj v rukaviciach.Zaisťujú cepíny pri lezení:    -slučky sú určené pre lezenie v ľade    -dve slučky umožňujú pripojenie dvoch cepínov, čo zabraňuje ich strate v prípade, že ich lezec pustí počas lezeniaErgonomické:    -slučky sú veľmi elastické, aby ľahko sprevádzali pohyby lezca    -otočný čap zabraňuje zamotaniu sluček    -karabínky na koncoch sú ľahko manipulovateľné aj v rukaviciach    kompatibilné so všetkými technickými cepínmi do ľadu PetzlKompaktné a ľahké:    -veľmi tenké naťahovacie slučky    -hliníkové karabínky    -hmotnosť len 80 g 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK

 

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.