Elastický popruh Petzl V-link

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€53,30
   
Značka Petzl
Webová stránka značky petzl.com/en?l=INT
Kategória Cepíny
 
<p>Elastické slučky <strong>Petzl V-Link</strong>, ktoré slúžia na pripojenie cepínov pre lezenie v ľade, aby sa zabránilo ich strate pri lezení. Kompaktné a ľahké, ponúkajú veľkú elasticitu a ergonomické karabínky, ktoré sú ľahko ovládateľné aj v rukaviciach.</p><p><strong>Zaisťujú cepíny pri lezení:</strong></p><p>    -slučky sú určené pre lezenie v ľade<br />    -dve slučky umožňujú pripojenie dvoch cepínov, čo zabraňuje ich strate v prípade, že ich lezec pustí počas lezenia</p><p><strong>Ergonomické:</strong></p><p>    -slučky sú veľmi elastické, aby ľahko sprevádzali pohyby lezca<br />    -otočný čap zabraňuje zamotaniu sluček<br />    -karabínky na koncoch sú ľahko manipulovateľné aj v rukaviciach<br />    kompatibilné so všetkými technickými cepínmi do ľadu<strong> Petzl</strong></p><p><strong>Kompaktné a ľahké:</strong></p><p>    -veľmi tenké naťahovacie slučky<br />    -hliníkové karabínky<br />    -hmotnosť len 80 g</p><p> </p><br/>

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Rodinný podnik u ktorého zrode stál Fernand Petzl zapálený dobyvateľ jaskýň. Ten začal s výrobou kladiek, lanových svoriek a lanových rebríkov pre jaskyniarov. V roku 1975 založil syn Paul spoločnosť Petzl za výdatného prispenia svojej manželky Kathrine. Bezpečnosť, bezpečnosť a zase bezpečnosť.
To je proklamovaná vlastnosť výrobkov a ich používanie. Preslávený katalóg dosahuje kvalít mnohých metodických príručiek ako používať istiace pomôcky a produkty vôbec. Petzl je takisto bez škrupulí úspešným priekopníkom v outdoor svete. Jistítko GRIGRI uzrelo svetlo sveta práve tu v roku 1991.

Top produkty:

PETZL NEWTON

PETZL TIKKA XP 2015 

SET PETZL QUARK